Viktorija antra 10 km „Vilties bėgime“

2020 m. rugsėjo 6 d. Klaipėdos miesto gatvėmis vyko dvyliktasis „Vilties bėgimas – maratonas 2020”. Nuotoliai buvo keturi: 42,195 km, 21,098 km, 10 km ir 8 x 5,3 km komandinė bėgimo estafetė. Šiame bėgime startavo ir keturi Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bėgikai. Maratono distanciją keturioliktas tarp vyrų įveikė Artūras Monstavičius (rez. 3:49:47 val.). Kiti trys mūsiškiai startavo 10 km nuotolyje. Geriausiai sekėsi Viktorijai Varnagirytei, kuri trasoje užtruko 35:53 min. ir užėmė antrą vietą tarp moterų (rez. 46:01 min.). Rolandas Jakštas tarp vyrų finišavo dvyliktas (rez. 42:22 min.), o Darius Abartas parbėgo keturiasdešimt šeštas (rez. 48:01 min.). Vis distancijų moterų ir vyrų pirmi trys greičiausi bėgikai buvo apdovanoti piniginiais prizais. Visi įveikę nuotolius gavo „Vilties bėgimo” medalius ir padėkos raštus. O maratono ir pusmaratonio dalyviai gavo dar ir firminius bėgimo marškinėlius.