Roberto ir Viktorijos pergalės LAF taurės varžybose

2021 m. vasario 5-6 dieną Šiaulių lengvosios atletikos manieže, laikantis karantino reikalavimų, vyko pirmosios šį žiemos sezoną Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos. Pirmą kartą šios varžybos vyko dvi dienas ir be žiūrovų bei su kvalifikaciniais normatyvais dalyviams. Šiose varžybose startavo beveik visi pajėgiausi Lietuvos sportininkai. Tarp jų dalyvavo ir du Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai. Pirmą diena 1500 m bėgime tarp vyrų startavo Robertas Vališauskas. Jis nuotolį įveikė per 3:57.24 min. ir tapo šių varžybų nugalėtoju. Antrą dieną Robertas 800 m distancijoje užtruko 1:57.12 min ir užėmė trečiąją vietą. Antrą dieną 3000 m bėgime tarp moterų nugalėtoja tapo Viktorija Varnagirytė, nuotolį įveikusi per 10:05.69 min. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti stikliniais prizais ir LLAF kalendoriais. Lietuvos antidopingo agentūra pasistengė, kad nugalėtojai ir burtų būdu pasirinkti sportininkai anksti negrįžtų namo, kol nepridavė šlapimo mėginių po varginančių varžybų.