Viktorija aštunta Bulgarijoje

2021 m. birželio 19-20 dienomis Stara Zagoroje (Bulgarija) vyko Europos lengvosios atletikos komandinio čempionato antros lygos varžybos. Šioje lygoje startavo devynios komandos: Bulgarija, Danija, Islandija, Kroatija, Latvija, Slovakija, Slovėnija, Vengrija ir Lietuva. Į pirmąją lygą pateko trys pajėgiausios komandos, į trečiąją lyga šiemet iškrito Austrija, Izraelis ir Rusija dėl vienokių ar kitokių priežasčių nestartavę čempionate. Lietuvos garbę gynė ir viena Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ atstovė Viktorija Varnagirytė. Vyrai ir moteris varžėsi keturiasdešimtyje lengvosios atletikos rungčių. Viktorija startavo moterų 1500 m bėgime ir nuotolį įveikusi per 4:34:10 min. užėmė aštuntąją vietą. Komandinėje įskaitoje nugalėjo Vengrijos komanda surinkusi 255 taškus, antri buvo danai – 245.5 taško, treti buvo slovėnai – 233 taškai, o Lietuvos komanda užėmė ketvirtąją vietą (203 taškai).