Bronza ir du „mediniai” medaliai Lietuvos jaunimo čempionate

2021 m. liepos 2-3 dienomis Vilniaus „Vingio” stadione vyko Lietuvos jaunimo (gimusių 2002 metais ir jaunesnių) lengvosios atletikos čempionatas. Į jas susirinko nemenkas dalyvių būrelis iš visos Lietuvos. Varžybose startavo ir trys Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai. Pirmą dieną visi trys startavo 1500 m distancijoje. Geriausiai sekėsi Deividui Ratsokui, kuris nuotolį įveikė per 4:13.65 min. ir tenkinosi ketvirtąja vieta, Mikas Montvilas parbėgo aštuntas (rez. 4:23.08 min.), o Matas Baura liko tryliktas (rez. 4:32.50 min.). Antrą dieną 800 m bėgimu pradėjo Deividas finišo liniją kirsdamas dešimtas (rez. 2:04.74 min.). Matas startavo 3000 m kliūtiniame bėgime ir nuotolyje užtrukęs 10:30.07 min. finišavo trečias. Mikas startavo 5000 m bėgimo nuotolyje, kur pasidabino dar vienu „mediniu” medaliu, t. y. buvo ketvirtas (rez. 16:46.12 min.). Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Lietuvos lengvosios atletikos federacijos diplomais bei medaliais. Dalyviai patekę tarp dvylikos stipriausių pelnė rajonui taškus. Susumavus juos paaiškėjo, kad Šiaulių rajonas surinko 79 taškus ir užėmėme penktąją vietą rajonų grupėje. Deividas ir Matas turėtų išsikovoti vietas Lietuvos jaunimo rinktinėje ir dalyvauti Baltijos šalių jaunimo mače Uogrėje (Latvija) po keturių savaičių.