Aštuonioliktajame Vilniaus maratone

2021 m. rugsėjo 12 d. Vilniaus senamiestyje, Katedros aikštėje, buvo duotas startas aštuonioliktajam „Rimi Vilniaus maratonui”. Į šias varžybas susirinko gausus bėgikų būrys iš visos Lietuvos ir kitų šalių. Varžybose startavo ir šeši Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bėgikai. Dalyviai varžėsi šešiuose nuotoliuose: 42.195 km, 21.098 km, 10 km, 5 km, 1.5 km ir 200 m vaikų bėgimas. Maratono (42,195 km) distancijoje Marius Ignotas tarp vyrų finišavo šimtas dvidešimt antras (rez. 3:29:28 val.). Pusės maratono (21,098 km) nuotolyje tarp vyrų dvidešimt pirmas finišo liniją kirto Remigijus Zalumskis (1:22:19 val.), o Tadas Baranauskas buvo šimtas dvidešimt devintas (rez. 1:36:37 val.). 10 km distancijoje tarp moterų keturioliktą vietą užėmė Gretė Lukošaitytė (rez. 46:44 min.). Tame pačiame nuotolyje tarp vyrų devyniasdešimtas parbėgo Adomas Šambaras (rez. 46:21 min.), o brolis Rokas Šambaras liko devyniasdešimt trečias (rez. 46:22 min.). Visiems, sėkmingai įveikusiems nuotolius, buvo įteikti atminimo medaliai su renginio simbolika (kuo ilgesnis nuotolis, tuo didesnis medalis). Maratono ir pusmaratonio, 10 ir 5 km 1 – 3 vietas užėmę vyrai ir moterys apdovanoti taurėmis, diplomais bei rėmėjų prizais.