Bronzos medalis Lietuvos vaikų čempionate

2021 m. lapkričio 26 dieną Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos vaikų (gimusių 2008 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos Olimpinių vilčių čempionatas rajonų grupėje. Šiose varžybose startavo ir septyni Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos jaunieji sportininkai, treniruojami Roberto Vališausko ir Arno Lukošaičio. 200 metrų bėgime tarp berniukų Titas Ružinas užėmė septintąją (rez. 31.16 s). 600 m bėgime tarp berniukų Vilius Ščerbakovas pasidabino bronzos medaliu (rez. 2:01.23 min.), Alenas Trubnikovas parbėgo šeštas (rez. 2:04.63 min.), o Saimonas Ružinas liko vienuoliktas (rez. 2:25.78 min.). Robertui kaip treneriui, tai buvo pirmasis jo auklėtinių iškovotas medalis Lietuvos čempionatuose. Miglė Murnikovaitė iškovojo devintą vietą tarp mergaičių bėgusių 1000 m (rez. 4:18.25 min.). Šiame nuotolyje tarp berniukų aštuntas finišavo Arijus Kulevičius (rez. 3:36.75 min.). Šuolio į tolį rungtyje tarp mergaičių Viltė Tamošaitytė užėmė šeštąją vietą (rez. 4.32 m). Diplomais ir medaliais buvo apdovanoti 1-3 vietų laimėtojai, o 4-6 vietų laimėtojai – diplomais.