Bėk per Naujus!

2022 m. sausio 1 dieną 10 val. Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikai rinkosi prie Ginkūnų eglutės. Nusifotografavę, iš čia pradėjome tradicinį bėgimą-akciją „Bėk per Naujus!“. Pagrindinis renginio tikslas yra neužsisėdėti ilgai prie stalo po Naujųjų metų sutikimo, o aktyviai pajudėti, pabėgioti, išprakaituoti nereikalingas kalorijas, o svarbiausia – gerai praleisti laiką ir pasveikinti praeivius bei ratuotus. Šį kartą Ginkūnuose bėgančių susirinko vienuolika (abėcėlės tvarka): Darius Abartas, Gintaras Andruška, Matas Baura, Kajus Dautaras, Arijus Kulevičius, Arnas Lukošaitis, Dalia Lukošienė, Mikas Montvilas, Deividas Rastokas, Martynas Vaičekauskis ir Kęstutis Vaitekaitis. Oras buvo žiemiškai-pavasariškas: temperatūra siekė apie 3 laipsnius šilumos, pūtė silpnas vėjelis, buvo debesuota ir šiek tiek lynojo bei kai kur buvo slidoka (Kajus net „pagavo zuikį“). Nuo Ginkūnų eglutės mūsų būrelis pasuko link Šiaulių miesto, tarpinio finišo – centrinės eglės. Ten šiek tiek pasimankštinome, užsidegėme po Bengališką ugnelę, nusifotografavome ir tuo pačiu maršrutu grįžome atgal. Nuotaikos buvo superinės. Martyną pasitiko sūnus Vakaris ir žmona Loreta. Grįžę atgavome jėgas užkandžiaudami mandarinais, saldainiais ir Dalios pyragais.
11.30 val. link Vilkaviškio eglutės bėgte nuotolį įveikė Viktorija Varnagirytė bei siunčia linkėjimus ir šį tigro šuolį.
Tikimės, kad šis gražus bėgimas-akcija įvyks ir kitais metais bei bus dar masiškesnis. Linkime visiems sveikų ir sportiškų metų!