Du medaliai Šiaulių jaunučių čempionate

2022 m. sausio 13 dieną Šiauliuose vyko Šiaulių miesto atviras lengvosios atletikos jaunučių (gimusių 2007 metais ir jaunesnių) čempionatas. Į varžybas susirinko nemenkas dalyvių būrelis iš šiaurės Lietuvos bei Jonavos, Jurbarko, Kaišiadorių, Marijampolės ir Vilkaviškio. Šiose varžybose startavo ir penki Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos jaunučiai. Šuolio į tolį rungtyje tarp mergaičių Viltė Tamošaitytė ir Vidmantė Petkutė niekaip „nesusidraugavo” su įsibėgėjimo takeliu ir atsispyrimo lentele, ko pasėkoje, Viltė užėmė dešimtą vieta (rez. 3.71 m), o Vidmantė liko keturioliktą (rez. 3.52 m). 200 m bėgime tarp mergaičių Viltė parbėgo dvidešimt ketvirta (rez. 32.84 s), o Vidmantė buvo keturiasdešimt pirma (rez. 36.21 s). 60 m atrankiniame bėgime tarp berniukų startavo trys mūsiškiai. Geriausiai sekėsi Aredui Domarkui, kuris liko per žingsnį nuo finalo septintas (rez. 8.67 s), Arijus Kulevičius finišavo dvidešimt pirmas (rez. 9.94 s), o Kajus Dautaras buvo dvidešimt penktas (rez. 10.63 s). 200 m bėgime tarp berniukų Aredas tenkinosi ketvirtąja vieta (rez. 28.65 s). 2000 m bėgime tarp berniukų Arijus pasidabino sidabro medaliu (rez. 8:22.41 min.), o Kajus užsikabino bronzos medalį (rez. 8:40.23 min.). Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.