Viktorijos pergalė LAF taurės varžybose

2022 m. sausio 29 dieną Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos ir Lietuvos lengvosios atletikos federacijos sporto klubų komandinės varžybos. Šiose varžybose startavo beveik visi pajėgiausi Lietuvos sportininkai. Tarp jų dalyvavo ir du Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai. 3000 m bėgime tarp moterų nugalėtoja tapo Viktorija Varnagirytė, nuotolį įveikusi per 10:13.94 min. 1500 m bėgime tarp vyrų penktąją vietą užėmė Mikas Montvilas, nuotolį nubėgęs per 4:17.19 min. (asmeninis rekordas). Dalyviai užėmę 1-12 vietas savo komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Šiaulių rajonas surinko 1585 taškus, kas leido pelnyti devintą vietą rajonų grupėje. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti stikliniais prizais ir LLAF kalendoriais.