Arijaus bronza tradicinėse vaikų varžybose

2022 m. vasario 3 dieną Šiauliuose vyko šešioliktos tradicinės „Sidabrinis medis” vaikų (gimusių 2009 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos varžybos „Aukščiau, greičiau, toliau”, kurias organizuoja Šiaulių rajono sporto klubas „Lukas”, Šiaulių miesto bėgimo klubas „Stadija” ir Šiaulių lengvosios atletikos sveikatingumo ir sporto centras. Į varžybas susirinko apie 300 lengvaatlečių iš Biržų, Elektrėnų, Jonavos, Joniškio, Marijampolės, Panevėžio, Pasvalio, Raseinių, Skuodo, Šiaulių miesto ir rajono, Trakų, Vilkaviškio ir Vilniaus. Varžybose startavo ir vienuolika Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos jaunieji sportininkai, treniruojami Roberto Vališausko ir Arno Lukošaičio. 60 metrų bėgime tarp berniukų dvyliktas finišavo Jordanas Jokubaitis (rez. 9.54 s). 200 metrų bėgime tarp mergaičių trisdešimt ketvirta parbėgo Otilija Latanauskaitė (rez. 38.19 s). Šiame nuotolyje tarp berniukų Redas Šiuipys užėmė septintą vietą (rez. 32.32 s). 600 m bėgime tarp mergaičių aštunta finišą pasiekė Miglė Murnikovaitė (rez. 2:16.64 min.), o Urtė Matutytė buvo keturiolikta (rez. 2:33.97 min.). Šioje distancijoje tarp berniukų ketvirtąja vieta tenkinosi Lukas Kumpis (rez. 2:09.58 min.), o Saimonas Ružinas liko devintas (rez. 2:23.70 min.). 1000 m bėgime tarp berniukų bronzos medaliu pasidabino Arijus Kulevičius (rez. 3:40.99 min.), Nojus Švambaris finišavo šeštas (rez. 4:06.02 min.), Kajus Dautaras buvo septintas (rez. 4:10.02 min.), o Kajus Klevinskas liko devintas (rez. 4:32.03 min.). Visi atvykę į varžybas dalyviai gavo magnetukus su renginio simbolika. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti „Sidabrinio medžio” taurėmis, medaliais ir diplomais, prizininkai – medaliais ir diplomais, 4-6 vietų laimėtojai – medaliais.