Vienas aukso ir du sidabro medaliai Lietuvos suaugusiųjų čempionate

2022 m. vasario 26-27 dienomis Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos suaugusiųjų čempionatas. Į varžybas susirinko beveik visi stipriausi Lietuvos lengvaatlečiai. Varžybose startavo ir keturi Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai. Pirmą dieną 1500 m distancijoje tarp vyrų antras finišavo Robertas Vališauskas (rez. 3:52.79 min.), nusileidęs tik Lietuvos rekordininkui Simui Bertašiui. Antrą dieną Viktorija Varnagirytė startavo 3000 m bėgime ir distancijoje užtrukusi 10:01.11 min. pasidabino aukso medaliu. Robertas šį nuotolį įveikė per 8:23.32 min. ir užsikabino antrą sidabro medalį ir vėl pralaimėjęs tik S. Bertašiui. Mikas Montvilas toje pačioje distancijoje užėmė dvyliktąją vietą (rez. 9:18.31 min.). 800 m bėgime tarp vyrų dvidešimt antras parbėgo Deividas Rastokas (rez. 2:10.99 min.). Dalyviai užėmę 1-12 vietas savo komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Šiaulių rajonas surinko 4160 taškų ir užėmė ketvirtąją vietą rajonų grupėje. Varžybų prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais, LLAF kalendoriais bei vaistiniais preparatais.