Medalių gausa kolegijų varžybose

2022 m. kovo 17 d. Šiauliuose vyko Lietuvos kolegijų studentų XXII sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Šiose varžybose startavo ir trys Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” nariai: Karina Vlasovaitė, Faustas Juozapavičius ir Dainius Matuliokas – Šiaulių valstybinės kolegijos komandos sudėtyje. Tarp merginų 1000 m bėgime pirmąją vietą iškovojo Karina, nuotolyje užtrukusi 3:38.78 min. Šiame nuotolyje tarp vaikinų nugalėtoju tapo Faustas (rez. 2:52.23 min.), o Dainius užėmė trečiąją vietą (rez. 3:13.46 min.). 300 m distancijoje tarp merginų Karina finišavo antra (rez. 49.78 s). Tarp vaikinų šioje distancijoje Dainius parbėgo septintas (rez. 50.50 s). Aukso medaliu Karina pasidabino kartu su komandos draugėmis įveikusi estafetę 4×200 m (rez. 2:18.28 min.). Faustas su Dainiumi ir komandos draugais buvo treti šioje disciplinoje (rez. 1:52.75 min.). Dalyviai komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Komandai buvo skaičiuojami dešimt geriausių rezultatų. Šiaulių valstybinė kolegija surinko 6340 taškų ir užėmė trečiąją vietą, o Kauno kolegija surinko 6324 taškus ir tenkinosi ketvirtąja vieta.