Marius trečias „Kauno maratono” pusmaratonyje

2022 m. balandžio 24 d. Kauno senamiestyje, Rotušės aikštėje, buvo duotas startas dešimtajam Kauno maratonui. Į šias varžybas susirinko gausus bėgikų būrys iš visos Lietuvos ir kitų šalių. Varžybose startavo ir šeši Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bėgikai. Oras buvo vėsokas: temperatūra siekė apie 8 laipsnius šilumos, lynojo, kartas nuo karto išlįsdavo saulutė. Dalyviai varžėsi šešiuose nuotoliuose: 42.195 km, 21.098 km, 10 km, 5 km, 1.5 km ir 400 m. Pusės maratono (21,098 km) nuotolyje startavo penki mūsiškiai. Tarp vyrų trečias finišavo Marius Ignotas, šiame nuotolyje sugaišęs 1:15:35 val., Remigijus Zalumskis parbėgo tryliktas (rez. 1:19:44 val.), Nerijus Križinauskas užėmė aštuoniasdešimtą vietą (rez. 1:35:26 val.), Dainius Matuliokas buvo devyniasdešimt antras (rez. 1:36:16 val.), o Simonas Vanagas liko šimtas vienuoliktas (rez. 1:37:39 val.). 10 km distanciją tarp vyrų aštuonioliktas įveikė Gintaras Andruška (rez. 37:34 min.). Visiems, sėkmingai įveikusiems nuotolius, buvo įteikti atminimo medaliai su renginio simbolika (kuo ilgesnis nuotolis, tuo didesnis medalis). Prizininkai apdovanoti piniginiais prizais, taurėmis ir diplomais bei rėmėjų prizais.