Du „Legendų” prizai bei keturi medaliai atvirame Šiaulių rajono čempionate

2022 m. gegužės 11 d. Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos stadione vyko Šiaulių rajono atviras lengvosios atletikos čempionatas „Legendų“ prizams laimėti. Jose dalyvavo sportininkai iš Kelmės, Pakruojo, Pasvalio, Vilniaus ir Šiaulių rajonų bei Kėdainių, Palangos ir Šiaulių miestų. Varžybose startavo ir šešiolika Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikų. Amžiaus grupė buvo tik viena, gimę 2008 metais ir vyresni. Sportininkai galėjo pasirinkti dvi rungtis, kuriose norėjo dalyvauti. Šuoli į toli rungtyje Viltė Tamošaitytė tenkinosi devintąja vieta (rez. 4.14 m), ji taip pat dalyvavo ir 0,75 kg disko metime, kur užėmė penktą vietą (rez. 16.30 m). 100 m bėgime dvidešimt devinta liko Kamilė Jokubaitytė (rez. 18.29 s), o trisdešimtąja vieta tenkinosi Emilija Dubro (rez. 18.98 s). Tame pačiame nuotolyje tarp vyrų Aredas Domarkas liko šešioliktas (rez. 13.30 s), o išbandęs jėgas sprinto rungtyje Matas Baura liko septynioliktas (rez. 13.48 s). 400 m. nuotolyje geriausiai sekėsi Airidui Vilimui, kuris buvo septintas (rez. 1:01.2 min.), o Titas Ružinas liko vienuoliktas (rez. 1:06.92 min.). 800 m. bėgime Rugilė Pargalgauskaitė parbėgo aštunta (rez. 3:00.29 min.), o Melana Asačiova tenkinosi vienuoliktąja vieta (rez. 3:10.69 min.). 800 m nuotolyje tarp vyrų trečias parbėgo Deividas Rastokas (rez. 2:06.64 min.), o Alenas Trubnikovas buvo septintas (rez. 2:44.62 min.). 1 mylios bėgime tarp moterų nugalėtoja tapo Gretė Lukošaitytė (rez. 5:57.24 min.), jaunimui bandžiusi nepasiduoti Dalia Lukošienė parbėgo antra (rez. 6:01.07 min.), o Karina Vlasovaitė užėmė trečią vietą (rez. 6:13.67 min.). Tame pačiame nuotolyje tarp vyrų pirmas parbėgo Mikas Montvilas (rez. 4:44.87 min.), bronzos medaliu pasidabino Matas Baura (rez. 4:50.11 min.), Faustas Juozapavičius tenkinosi ketvirtąja vieta (rez. 4:52.88 min.), o Aredas Domarkas buvo septintas (rez. 5:14.44 min.). Visi varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti „legendiniais“ prizais ir medaliais, prizininkai – medaliais.