Marius antras „Vilties bėgimo” pusmaratonyje

2022 m. gegužės 22 d. Klaipėdos miesto gatvėmis vyko „Vilties bėgimas – maratonas 2022“. Nuotoliai buvo septyni: 42.195 km, 21.098 km, 10 km, 5.2 km, 3 km, 750 m ir 8 x 5,275 km komandinė bėgimo estafetė. Šiame bėgime startavo ir keturi Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikai. Maratono distanciją aštuntas tarp vyrų įveikė Ernestas Vedeikis (rez. 3:14:09 val.). Kiti trys mūsiškiai startavo 21.098 km nuotolyje. Geriausiai sekėsi Mariui Ignotui, kuris užėmė antrą vietą tarp vyrų (rez. 1:14:26 val.). Dainius Matuliokas tarp vyrų finišavo tryliktas (rez. 1:35:08 val.), o Simonas Vanagas parbėgo penkioliktas (rez. 1:35:41 val.). Distancijų moterų ir vyrų pirmi trys greičiausi bėgikai buvo apdovanoti piniginiais ir rėmėjų prizais. Visi įveikę nuotolius gavo „Vilties bėgimo“ medalius ir atminimo dovanėles.