Penki medaliai Šiaulių jaunučių ir jaunių čempionate

2022 m. birželio 7-8 dienomis Šiauliuose vyko atviri Šiaulių lengvosios atletikos jaunučių ir jaunių čempionatai. Šiose varžybose startavo ir keturi Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai, treniruojami Roberto Vališausko ir Arno Lukošaičio. Visi jie dalyvavo jaunučių amžiaus grupėje. Dvi pirmas vietas tiek pirmą, tiek antrą dieną iškovojo Aredas Domarkas: 1500 m nuotolyje (rez. 4:47.78 min.) ir 800 m bėgime (rez. 2:19.91 min.). Pirmą dieną 400 m distancijoje antras finišavo Airidas Vilimas (rez. 1:01.87 min.), o antrą dieną pasidabino bronzos medaliu 800 m bėgime (rez. 2:32.08 min.). Pirmą dieną 1500 m distancijoje ketvirtąja vieta tenkinosi Melana Asačiova (rez. 7:06.14 min.), o Rugilė Pargalgauskaitė nuotolio nebaigė. Antrą dieną Rugilė reabilitavosi 2000 m bėgime, kur tapo šios rungties nugalėtoja (rez. 9:44.45 min.), o Melana finišo liniją kirto antra (rez. 10:11.41 min.). Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.