Aredas du kartus Lietuvos jaunučių čempionas

2022 m. birželio 30 – liepos 1 dienomis Vilniaus „Vingio” stadione vyko Lietuvos jaunučių (gimusių 2007-2008 metais) lengvosios atletikos čempionatas. Į jas susirinko gausus dalyvių būrys iš visos Lietuvos. Varžybose startavo ir keturi Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai, treniruojami Roberto Vališausko ir Arno Lukošaičio. Pirmą dieną Aredas Domarkas startavo 1500 m. distancijoje tarp berniukų ir nuotolį įveikęs per 4:40.76 min. iškovojo pirmą vietą. Šuolio į tolį rungtyje Viltė Tamošaitytė nušoko 4.32 m ir užėmė tryliktą vietą tarp mergaičių. Abu Roberto auklėtiniai startavo 400 m bėgime. Geriau sekėsi Airidui Vilimui, kuris parbėgo penkioliktas (rez. 1:01.31 min.) tarp berniukų, o Rugilė Pargalgauskaitė, tarp mergaičių, užėmė dvidešimt ketvirtą vietą (rez. 1:11.61 min.). Antrą dieną Aredas startavo 3000 m bėgimo nuotolyje, kuriame taip pat iškovojo pirmą vietą (rez. 10:41.53 min.). Viltė startavo 200 m distancijoje ir užėmė penkiasdešimt devintą vietą (rez. 32.24 s). Rugilė ir Airidas antrą dieną startavo 800 m rungtyje: Airidas tenkinosi tryliktąja vieta (rez. 2:32.49 min.), o Rugilė, tarp mergaičių, parbėgo devyniolikta (rez. 2:52.31 min.). Dalyviai užėmę 1-16 vietas savo komandoms pelnė taškus. Šiaulių rajonas surinko 165 taškus ir užėmė pirmą vietą rajonų grupėje. Varžybų prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Aredas išsikovojo vietą Lietuvos jaunučių rinktinėje ir po trijų savaičių dalyvaus Baltijos šalių jaunučių komandiniame čempionate Jahvyje (Estija).