Lietuvos studentų kroso ir kariuomenės kroso čempionatuose

2022 m. spalio 1 dieną Vilniuje, Saulėtekio stadione ir miškelyje šalia jo, vyko Lietuvos studentų kroso čempionatas Jono Pipynės ir Felicijos Karoblienės taurėms laimėti. Šiose varžybose Vilniaus universiteto ir Lietuvos sporto universiteto komandų sudėtyse startavo ir du Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ nariai. 3000 m nuotolyje Kostas Dagys užėmė septintąją vietą (rez. 11:46 min.). 5000 metrų bėgime Matas Baura iškovojo penktąją vietą, nuotolyje užtrukęs 18:37 minutės. Dalyviai komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal užimtas vietas (kuo mažiau taškų, tuo aukštesnė vieta). Komandai buvo skaičiuojami dešimt geriausių rezultatų. Matas prisidėjo prie to, kad Vilniaus universitetas taptų nugalėtojais, surinkę 90 taškų. Kosto Lietuvos sporto universitetas užėmė trečią vietą su 160 taškų.
2022 m. rugsėjo 30 d. Kaune, Kleboniškio miške, vyko Lietuvos kariuomenės kroso čempionatas. Šiose varžybose savo kuopų sudėtyse startavo ir keturi Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ nariai. Jiems reikėjo įveikti sudėtingą 8 km trasą (2 ratus po 4 km) su nemenku pakilimu. Geriausiai sekėsi Faustui Juozapavičiui, kuris nuotolyje užtruko 29:48 min. ir užėmė keturioliktą vietą, trisdešimt septintas (ketvirtas tarp veteranų) finišavo Edvinas Demenkov (rez. 33:22 min.), trisdešimt devintas parbėgo Simonas Steponavičius (rez. 33:34 min.), o Ilja Jakimčiuk buvo šešiasdešimt trečias (rez. 36:59 min.).