Justinas trečias „Pink run su Benu”

2022 m. spalio 2 d. Kaune vyko rožinio kaspino paramos bėgimas „Pink run su Benu”, skirtas paremti krūtų vėžiu sergančias moteris. Varžybų startas ir finišas buvo Nepriklausomybės aikštėje (šalia Kauno Soboro). Į bėgimą susirinko gausus būrys Lietuvos bėgimo mėgėjų. Bėgime startavo ir septyni Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bėgikai. Nuotoliai buvo trys: 600 m vaikams bei 5 ir 10 km. Rato ilgis buvo 2.5 km po Laisvės alėją. Visi mūsiškiai startavo 10 km distancijoje. Devinta tarp moterų finišavo Dalia Lukošienė (rez. 42:49 min.), Jurgita Žirkauskaitė parbėgo trisdešimt pirma (rez. 49:48 min.), o Renata Macijauskienė buvo trisdešimt devinta (rez. 50:54 min.). Tarp vyrų trečias finišo liniją kirto Justinas Križinauskas (rez. 34:44 min.), septynioliktas finišavo Remigijus Zalumskis (rez. 37:55 min.), Danius Matuliokas užėmė trisdešimt aštuntąją vietą (rez. 41:04 min.), o Nerijus Križinauskas parbėgo šešiasdešimtas (rez. 42:38 min.). Kiekvienos distancijos (5 ir 10km) pirmieji trys vyrai ir moterys apdovanoti rėmėjų prizais, visi nuotolius įveikę dalyviai – atminimo medaliais.