Penki medaliai Šiaulių jaunučių čempionate

2023 m. sausio 11 dieną Šiauliuose vyko Šiaulių miesto atviras lengvosios atletikos jaunučių (gimusių 2008 metais ir jaunesnių) čempionatas. Į varžybas susirinko nemenkas dalyvių būrelis iš šiaurės Lietuvos. Šiose varžybose startavo ir trylika Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos jaunučių, treniruojami Roberto Vališausko ir Arno Lukošaičio. 4 kilogramų rutulio stūmimo rungtyje tarp berniukų antrąją vietą užėmė Šarūnas Vaitkus (rez. 11.35 m). 200 metrų bėgimo rungtyje tarp mergaičių aštuonioliktąja vieta tenkinosi Viltė Tamošaitytė (rez. 33.11 s.). Toje pačioje rungtyje tarp berniukų septintas parbėgo Alenas Trubnikovas (rez. 29.90 s.). 600 metrų bėgime tarp mergaičių aštunta finišavo Miglė Murnikovaitė (rez. 2:15.18 min.), devinta parbėgo Aurėja Žalandauskaitė (rez. 2:19.96 min.), Melana Asačiova buvo dešimta (rez. 2:25.35 min.), o su priešininkių numautu startuku bėgusi Adelė Janulytė liko vienuolikta (rez. 2:29.52 min.). 600 metrų berniukų bėgime didžioji dauguma dalyvių buvo mūsų klubo bėgikai. Geriausiai sekėsi Viliui Ščerbakovui, kuris tapo nugalėtoju (rez. 1:57.36 min.), sidabro medalį pirmą kartą iškovojo Renaldas Matulas (rez. 2:05.80 min.), ketvirtas parbėgo Nojus Švambaris (rez. 2:15.07 min.), o Kajus Dautaras tenkinosi penktąją vieta (rez. 2:22.90 min.). 1000 metrų bėgimo rungtyje tarp mergaičių trečia finišavo Rugilė Pargalgauskaitė (rez. 3:58.54 min.). 2000 metrų bėgimo rungtyje berniukų tarpe pirmas finišo liniją kirto Arijus Kulevičius (rez. 7:22.90 min.). Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.