Antra ir trečia vietos Jonavoje

2023 m. balandžio 10 d. Jonavoje vyko dvyliktasis Velykinis bėgimas „Aplink tvenkinius“. Varžybų startas ir finišas buvo Joninių slėnyje. Į bėgimą susirinko nemenkas būrelis Lietuvos bėgimo mėgėjų. Bėgime startavo ir keturi Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bėgikai. Bėgimas vyko asfaltuotais dviračių takeliais aplink Jonavos tvenkinius. Buvo penkios distancijos: 0.5 km, 1.9 km, 4.2 km, 8.4 km ir 42.195 km. Noru gyventi spinduliuojanti Renata Macijauskienė be konkurso įveikė 1.9 km nuotolį (rez. 9:31 min.). Jurgita Žirkauskaitė startavo 4.2 km distancijoje ir ją įveikusi per 19:01 min. užėmė trečią vietą tarp moterų, gimusių 1983 metais ir vyresnių. Po traumų grįžtantis Dainius Gorskis startavo 8.4 km nuotolyje, kurį įveikęs per 37:05 min. iškovojo septynioliktą vietą tarp vyrų. Maratono nuotolį pasirinkęs Ernestas Vedeikis užėmė antrą vietą tarp vyrų, distancijoje užtrukęs 3:10:59 val. Distancijų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis ir diplomais. Visiems įveikusiems maratoną buvo įteikti atminimo medaliai.