Trys prizininkai Vilniuje

2023 m. rugpjūčio 13 d. vietoj neįvykusio „Šilalės miesto bėgimo“, bėgimo taurės organizatoriai suorganizavo bėgimą Vilniuje „Vilnius 700”. Varžybų startas ir finišas buvo „Vingio” stadione. Oras buvo šiltas, dangum ridinėjosi saulutė. Į bėgimą susirinko nemenkas būrys Lietuvos bėgimo mėgėjų. Bėgime startavo ir šeši Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikai. Buvo trys nuotoliai: 400 m, 5 ir 10 km. 400 m nuotolį stadione įveikė broliai Matas ir Tadas Zalumskiai (laikas nebuvo fiksuojamas). Pagrindiniame 10 km nuotolyje tarp moterų, gimusių 1974-1983 metais, amžiaus grupės nugalėtoja, o bendroje įskaitoje trečia finišo liniją kirto Dalia Lukošienė (rez. 43:27 min.), o Jurgita Žirkauskaitė parbėgo penkta (rez. 50:31 min.). Toje pačioje grupėje tarp vyrų antras finišavo Remigijus Zalumskis (rez. 38:18 min.), o šiek tiek negaluojantis Helmutas Zabarauskas liko ketvirtas (rez. 40:35 min.), tačiau gavo apdovanojimą už trečią vietą (Absoliučios įskaitos nugalėtojai į amžiaus grupes nepretenduoja). Bėgimo dalyviai įveikę nuotolius gavo atminimo medalį. Amžiaus grupių nugalėtojai apdovanoti medaliais, taurėmis, prizais. Absoliutūs 10 km nugalėtojai (pirmi trys vyrai ir pirmos trys moterys) apdovanoti piniginiais prizais.