Dalia ir Justinas prizininkai Pandėlyje

2023 m. rugpjūčio 15 d. Pandėlyje vyko penktasis „Žolinės bėgimas – 2023“. Oras buvo karštas: temperatūra siekė apie 30 laipsnių šilumos tačiau į varžybas susirinko nemenkas būrelis bėgimo entuziastų. Šiame bėgime savo jėgas išbandė ir du Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bėgikai. Bėgimas vyko Pandėlio gimnazijos stadione. Dalyviams pagal amžių reikėjo įveikti nuo 400 m iki 3000 m. Abu mūsiškiai startavo 3000 m bėgime, gimusių 1964-1987 metais, amžiaus grupėje. Dalia Lukošienė šį nuotolį įveikė per 11:45 min. ir šioje grupėje tarp moterų iškovojo antrąją vietą. Perskaičiavus rezultatą pagal amžiaus koeficientą (rez. 10:24 min.) Dalia tarp moterų buvo pirma. Analogiškame bėgime tarp vyrų amžiaus grupėje ir absoliučiai pirmas finišavo Justinas Križinauskas (9:47 min.) Perskaičiavus rezultatą pagal amžiaus koeficientą (rez. 10:24 min.) Justinas tenkinosi bronziniu apdovanojimu (rez. 9:19 min.). Po šių varžybų vyko ir estafečių varžybos 4 x 800 m (dalyvavo bent vienas kitos lyties dalyvis). Dalios suburta komanda su Justinu ir dviem „legionieriais”: Vytautu Gražiu ir Giedriumi Tamulaičiu, iškovojo antrąją vietą (rez. 10:32 min.). Visiems sėkmingai įveikusiems nuotolius įteikti atminimo medaliai. Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti vitaminais ir sūriais. Greičiausias 3000 m. varžybų dalyvis ir trys greičiausi 3000 m bėgikai ir bėgikės (pritaikius amžiaus koeficientą) apdovanoti piniginiais prizais. Organizatorius Rolandas Šmergelis pasistengė, kad dalyviams netrūktų nieko: stalai buvo nukrauti bananais, įvairiais sausainiais, bandelėmis ir vandeniu, be to, buvo ir karšti pietūs: zrazai su bulvių koše ir daržovėmis.