Beveik visi su taurėmis Šiaurės Lietuvos maratono varžybose

2023 m. rugpjūčio 26 d. nuo Kryžių kalno iki Pakruojo vyko antrą kartą organizuojamos „Šiaurės Lietuvos maratono – 2023” varžybos. Oras buvo permainingas: rytą lynojo, buvo šlapia ir drėgna, o vėliau išsigiedrijo, išlindo saulutė, temperatūra siekė apie 25 laipsnius šilumos. Į bėgimą susirinko nemenkas būrys Lietuvos bėgimo mėgėjų. Varžybose startavo ir septyniolika Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikų. Buvo šeši bėgimo nuotoliai: 42.195 km, 5 km, 2.5 km, 1 km, 0.5 km ir maratono estafetė. Maratono estafetėje, kurią sudarė keturi etapai: 1 etapas nuo Kryžių kalno iki Meškuičių 7.6 km, 2 etapas nuo Meškuičių iki Naisių 6.9 km, 3 etapas nuo Naisių iki Lygumų 10.1 km, 4 etapas nuo Lygumų ir Pakruojo 17.6 km, startavo trys mūsiškių, moterų ir dvi vyrų komandos. Tarp moterų antrą vietą užėmė mūsų klubo moterys. Iš eilės pagal etapus: Dalia Lukošienė, Jurgita Žirkauskaitė, Andrita Markevičiūtė ir Viktorija Varnagirytė, nuotolį įveikusios per 2:54:07 val. Tarp vyrų, pirmi parbėgo mūsų vyrų „veteranų” komanda. Pagal etapus: Justinas Križinauskas, Tadas Baranauskas, Remigijus Zalumskis ir Marius Ignotas, distancijoje užtrukę 2:27:43 val. Trečią vietą pelnė mūsų klubo jaunimas, pagal etapus: Matas Baura, Aredas Domarkas, Deividas Rastokas ir Mikas Montvilas, distancijoje sugaišę 2:35:54 val. 2.5 km distancijoje tarp vaikinų, gimusių 2006-2008 metais, amžiaus grupėje ir bendroje įskaitoje pirmas finišo liniją kirto Airidas Vilimas (rez. 9:50 min.). 1 km nuotolyje tarp berniukų, gimusių 2009-2012 metais, amžiaus grupėje ir bendroje įskaitoje pirmas finišavo Arijus Kulevičius (rez. 3:20 min.), o Rokas Barauskas tenkinosi trisdešimt antrąja vieta. 500 m bėgimą šveikė broliai Matas ir Tadas Zalumskiai (laikas nebvo fiksuojamas) Bėgikai įveikę „Šiaurės Lietuvos maratonas – 2023“ distancijas gavo atminimo medalius. Absoliutūs maratono nugalėtojai vyrų ir moterų tarpe bei estafetinio bėgimo moterų ir vyrų komandos prizininkės buvo apdovanotos S-Sportas čekiais ir taurėmis. Kitų distancijų ir amžiaus grupių prizininkai apdovanoti taurėmis.