Du Roberto sidabro medaliai Lietuvos suaugusiųjų čempionate

2024 m. vasario 17-18 dienomis, po ilgoko laiko tarpo, Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos suaugusiųjų čempionatas. Į varžybas susirinko nemažai stiprių Lietuvos lengvaatlečių. Varžybose startavo ir trys Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai. Pirmąją dieną visi mūsiškiai startavo 1500 m. distancijoje tarp vyrų. Čia geriausiai sekėsi su Justinu Beržanskiu besitreniruojančiam Robertui Vališauskui, kuris finišavo antras, užfiksavęs 3:55.79 min. rezultatą, Matas Baura užėmė devintą vietą, distanciją įveikęs per 4:13.64 min. (asmeninis rekordas), o Mikas Montvilas finišavo vienuoliktas, atbėgęs per 4:15.80 min. (taipogi, asmeninis rekordas). Antrąją dieną visi jie startavo 3000 metrų rungtyje. Robertas ir vėl iškovojo antrąją vietą, nuotolį nubėgęs per 8:16.69 min., Matas Baura atbėgo dešimtas, užfiksavęs 8:57.14 min. rezultatą (asmeninis rekordas), o Mikas Montvilas distanciją įveikė per 9:05.92 min. ir buvo keturioliktas. Abi šias rungtis laimėjo, vis dar Lietuvoje nepralaimintis, Simas Bertašius. Dalyviai užėmę 1-12 vietas savo komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Šiaulių rajonas surinko 5343 taškus ir užėmė trečiąją vietą rajonų grupėje. Varžybų prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir LLAF kalendoriais. Sudalyvavę savo rungtyse, važiavome į Kauno „Žalgirio” areną, kur stebėjome finalines Karaliaus Mindaugo taurės krepšinio varžybas.

Straipsnio autorius Matas, foto Deividas Rastokas, dalyvius gyvai palaikė Atas Lukošaitis, Renatas Macijauskienė, Remigijus Zalumskis ir Jurgita Žirkauskaitė