Vienas aukso ir keturi sidabro medaliai kolegijų varžybose

2024 m. kovo 14 d. Šiauliuose vyko Lietuvos kolegijų studentų XXIV sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Šiose varžybose startavo ir vienas Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikas ir buvusi klubo narė Juana Montvilaitė, kuri rinko taškus Vilniaus kolegijai. Juana startavo 60 m, 300 m ir estafetės rungtyse. 60 m distancijoje Juana pateko į finalą ir užėmė antrą vietą (rez. 9.17 sek.). 300 m bėgime ji, taipogi, finišavo antra (rez. 53.84 sek.). 1000 m bėgime pirmąją vietą iškovojo Mikas Montvilas, nuotolį įveikęs per 2:45.48 min. Šiaulių kolegijos komanda, taipogi, bėgo ir estafetėje, kurioje startavo ir Mikas. Jie finišavo antri (rez. 1:48.90 min.). Vilniaus kolegijos merginų komanda, kurioje bėgo Juana, taip pat užėmė antrąją vieta (rez. 2:17.40 min.) Dalyviai komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Komandai buvo skaičiuojami dešimt geriausių rezultatų. Vilniaus kolegija surinko 6794 taškus ir užėmė pirmąją vietą, antri buvo Šiaulių valstybinė kolegija – 6110 taškai ir treti – Kauno kolegija (6075 taškai).