Pirma ir antra vietos kolegijų kroso varžybose

2024 m. gegužės 2 dieną Kauno rajone, Girioniuose, vyko Lietuvos kolegijų studentų XXIV-os sporto žaidynių lengvosios atletikos kroso varžybos. Jose Šiaulių kolegijos sudėtyse startavo du Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ nariai, Vilniaus kolegijos sudėtyje startavo Juana Montvilaitė, o Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos – Žygimantas Vaitekaitis. 500 m nuotolyje (realiai apie 445 m), dešimtą vietą tarp merginų iškovojo Juana (rez. 1:39.8 min.). 1000 m nuotolyje (realiai apie 890 m) pirmas finišavo Deividas Rastokas (rez. 2:38.2 min.), antrąja vieta tenkinosi Mikas Montvilas (rez. 2:38.6 min.), o ilgai nebėgiojęs Žygimantas parbėgo dvidešimtas (rez. 3:46.7 min.). Dalyviai kolegijoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal užimtas vietas. Mikas ir Deividas prisidėjo prie to, kad Šiaulių kolegijos vaikinų komandą taptų nugalėtojais. Juana su Vilniaus kolegijos merginų komandą užėmė trečią vietą, o Žygimantas su Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos vaikinų komandą užėmė ketvirtą vietą.