Gausybė apdovanojimų Šiaulių rajono čempionate

2024 m. gegužės 28 d. Kuršėnų sporto mokyklos stadione vyko Šiaulių rajono lengvosios atletikos jaunučių (gimusių 2009-2010 m.), jaunių (gimusių 2007-2008 m.) ir jaunimo (gimusių 2006 m. ir vyresnių) čempionatas. Į jas susirinko dalyviai iš Kuršėnų, Kužių, Meškuičių ir Ginkūnų. Šiose varžybose startavo ir penkiolika Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ atstovų. Jaunė Rugilė Pargalgauskaitė startavo 800 metrų bėgimo rungtyje ir tapo nugalėtoja tiek savo grupėje, tiek bendroje įskaitoje (rez. 2:53.3 min.). Viltė Tamošaitytė startavo trijose rungtyse: šuolio į tolį rungtyje, jaunių ir bendroje įskaitoje ji tapo nugalėtoja (rez. 4.53 m.), 100 metrų bėgimo rungtyje ji finišavo antra jaunių ir bendroje įskaitose (rez. 14.3 s.), o 200 metrų bėgimo rungtyje tarp jaunių parbėgo antra, o bendroje įskaitoje buvo trečia (rez. 31.8 s). Trijose rungtyse tarp jaunučių mergaičių startavo ir Evelina Bunkytė. 200 m (rez. 31.7 s) ir 400 m (1:17.8 min.) bėgimuose savo grupėje ji buvo pirma, o bendroje įskaitoje užėmė antras vietas, šuolio į tolį rungtyje ji tenkinosi šeštąja vieta (rez. 3.85 m). Gabija Sedekerskytė šuolio į tolį rungtyje iškovojo antrąją vietą tiek tarp jaunių, tiek bendroje įskaitoje, nušokusi 4.37 metro, o 3 kg rutulio stūmime tenkinosi penktąja vieta (rez. 7.91 m). Aurėja Žalandauskaitė startavo 800 metrų bėgimo rungtyje, kur tarp jaunučių užėmė pirmąją vietą, bendroje įskaitoje – antra (rez. 2:54.9 min.), o 200 m bėgime liko šešta (rez. 34.6 s). Jaunutė Miglė Murnikovaitė 800 m bėgime tarp jaunučių parbėgo antra, o bendroje įskaitoje buvo trečia (rez. 3:01.2 min.), 400 m bėgime iškovojo trečiąja vietą tarp jaunučių (rez. 1:21.0 min.). Denisė Nakaitė ir Ugnė Pieškutė startavo 200 metrų bėgime ir šuolyje į tolį tarp jaunučių. 200 m bėgime Denisė atbėgo antra (rez. 32.2 s.), o Ugnė buvo trečia (rez. 32.7 s). Šuolyje į tolį abi nušoko po 4.00 m., bet Ugnei atiteko trečioji vieta, o Denisė tenkinosi ketvirtąja. Melana Asačiova, taipogi, startavo tarp jaunių 200 metrų bėgime, kur užėmė trečiąja vietą (rez. 35.5 s.), o 800 metrų bėgime iškovojo antrąją vietą (rez. 3:13.4 min.). Mūsiškiai vaikinai beveik visi startavo 1500 m bėgime. Tarp jaunučių geriausiai sekėsi Viliui Ščerbakovui, kuris užėmė antrąją vietą, o bendroje įskaitoje buvo trečias (rez. 4:43.6 min.), trečias parbėgo Arijus Kulevičius (rez. 4:56.5 min.), Kajus Dautaras liko šeštas (rez. 6:04.7 min.). Tarp jaunių vaikinų Airidas Vilimas šioje rungtyje finišavo pirmas, o bendroje įskaitoje užėmė antrąją vietą (rez. 4:43.3 min.), Aredas Domarkas užėmė antrąją vietą (rez. 5:12.6 min.). Šarūnas Vaitkus startavo 5 kilogramų rutulio stūmimo rungtyje tarp jaunių ir iškovojo pirmąją vietą, o bendroje įskaitoje buvo antras (rez. 13.32 m.). Visi rungčių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Kuršėnų sporto mokyklos atitinkamo laipsnio diplomais, o bendros įskaitos laimėtojai – medaliais.