Devyni medaliai Šiaulių jaunučių ir jaunių čempionatuose

2024 m. birželio 6-7 dienomis Šiauliuose vyko atviri Šiaulių lengvosios atletikos jaunučių (gimę 2009 metais ir jaunesni) ir jaunių (gimę 2007-2008 metais) čempionatai. Šiose varžybose startavo ir dvylika Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai, treniruojami Roberto Vališausko ir Arno Lukošaičio. Pirmąją dieną jaunučių grupėje startavo penki mūsiškiai. Šuolio į tolį rungtyje tarp mergaičių penktą vietą užėmė Ugnė Pieškutė (rez. 4.20 m). 400 metrų bėgime tarp mergaičių septinta buvo Evelina Bunkytė (rez. 1:14.36 min). Šioje rungtyje berniukų tarpe, taipogi, septintas buvo ir Kajus Dautaras (rez. 1:15.62 min.). 1500 metrų mergaičių bėgime penkta liko Aurėja Žalandauskaitė (rez. 6:09.55 min.). Šiame nuotolyje tarp berniukų trečias parbėgo Arijus Kulevičius (rez. 5:01.65 min.). Jaunių tarpe pirmąją dieną startavo, taipogi, penki mūsiškiai. Rutulio stūmimo rungtyje tarp vaikinų trečias buvo Šarūnas Vaitkus (rez. 13.03 m.). Šuolio į tolį rungtyje Gabija Sedekerskytė tenkinosi ketvirtąja vieta (rez. 4.19 m). 100 metrų bėgime tarp merginų dešimta buvo Viltė Tamošaitytė (rez. 14.10 sek.). 400 metrų bėgime tarp merginų trečiąją vietą iškovojo Rugilė Pargalgauskaitė (rez. 1:12.31 min.). 1500 metrų bėgime tarp vaikinų antrąją vietą užėmė Airidas Vilimas (rez. 4:56.94 min.). Antrąją varžybų dieną jaunučių tarpe startavo šeši mūsiškiai. 200 metrų bėgime tarp mergaičių aštuoniolikta parbėgo Evelina Bunkytė (rez. 32.41 sek.), Ugnė Pieškutė finišavo dvidešimt antra (rez. 32.88 sek.), o Aurėja Žalandauskaitė buvo dvidešimt devinta (rez. 34.13 min.). 300 metrų barjeriniame bėgime berniukų tarpe trečias finišo liniją kirto Kajus Dautaras (rez. 56.99 sek.). 800 metrų bėgime mergaičių tarpe šeštą vietą užėmė Denisė Nakaitė (rez. 2:55.30 min.). 3000 metrų berniukų bėgime antras atbėgo Arijus Kulevičius (rez. 10:49.37 min.). Tarp jaunių antrąją dieną startavo penki mūsiškiai. 200 metrų bėgime tarp merginų dešimta parbėgo Viltė Tamošaitytė (rez. 30.17 min.). 800 metrų merginų bėgime ir vėl trečia finišo liniją kirto Rugilė Pargalgauskaitė (rez. 2:49.10 min.). Šiame bėgime tarp vaikinų ketvirtas liko Airidas Vilimas (rez. 2:16.19 min.). 3000 metrų bėgime tarp vaikinų antras finišo liniją kirto Aredas Domarkas (rez. 10:36.30 min.). Gabija Sedekerskytė trišuolio sektoriuje pasidabino aukso medaliu (rez. 9.15 m). Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.