Eglė trečia Elektrėnuose

2026 m. birželio 21 d. Elektrėnuose vyko tradicinis 55-iasis bėgimas – pusė maratono 21.098 km „Aplink Elektrėnų marias”. Varžybų startas ir finišas buvo Elektrėnų miesto stadione. Į bėgimą susirinko gausus būrys Lietuvos bėgimo mėgėjų. Varžybose startavo ir du Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bėgikai. Buvo keturi bėgimo nuotoliai: 21.098 km, 10 km, 1.2 km ir 0.4 km bei 10 km šiaurietiškas ėjimas. Abu mūsiškiai startavo 21.098 km distancijoje. Tarp moterų, gimusių 1982-1991 metais, amžiaus grupėje ir absoliučioje įskaitoje trečia finišo liniją kirto Eglė Zablockytė (rez. 1:37:58 val.). Šioje grupėje tarp vyrų aštuntas parbėgo Mindaugas Mineikis (rez. 1:43:58 min.).
Visų grupių (moterys ir vyrai) prizininkai apdovanoti taurėmis ir rėmėjų prizais. 1-5 vietų pusės maratono absoliučios įskaitos laimėtojai dar buvo apdovanoti ir piniginiais prizais.

Foto „Bėgimo taurė”