Visi su asmeniniais rekordais Lietuvos vaikų čempionate

2022 m. kovo 19 dieną atnaujintame Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos vaikų (gimusių 2009 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos čempionatas. Šiose varžybose startavo ir penki Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos jaunieji sportininkai, treniruojami Roberto Vališausko ir Arno Lukošaičio. 600 metrų bėgime tarp mergaičių Miglė Murnikovaitė užėmė septynioliktą vietą (rez. 2:11.77 min.), o Otilija Latanauskaitė liko devyniolikta (rez. 2:25.58 min.). Šiame nuotolyje tarp berniukų Lukas Kumpis finišavo dešimtas (rez. 2:00.81 min.). 1000 m bėgime tarp berniukų penktas finišo liniją kirto Arijus Kulevičius (rez. 3:30.34 min.), o Kajus Dautaras buvo dešimtas (rez. 3:51.03 min.). Visi mūsiškiai pasiekė savo asmeninius rungčių rekordus. Diplomais ir medaliais buvo apdovanoti 1-3 vietų laimėtojai, o 4-6 vietų laimėtojai – diplomais.