Tomo pergalė LAF taurėje

2016 m. gegužės 20-21 dienomis Kaune vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos bei Lietuvos universitetų studentų lengvosios atletikos čempionatas. LAF taurės varžybose dalyvavo ir keturi Šiaulių rajono sporto klubo Lukas bėgikai. Pirmą dieną 1500 m nuotolyje antras finišo liniją kirto Šarūnas Mockus, distanciją įveikęs per 3:54.27 min. Robertas Vališauskas šiame nuotolyje finišavo penktas (rez. 4:04.42 min.). Pirmą dieną, tik 5000 m bėgime, startavo ir Tomas Rėzgis. Šį nuotolį jis įveikė per 15:26.14 min. ir tapo šios rungties nugalėtoju. Antrą dieną Simonas Steponavičius startavo 800 m bėgime. Nuotolį jis nubėgo per 1:59.15 min. ir tenkinosi dvyliktąja vieta. Dalyviai užėmę 1-16 vietas savo komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Šiaulių rajonas surinko 3248 taškus, kas leido pelnyti penktąją vietą rajonų grupėje. LAF taurės rungčių nugalėtojams buvo įteiktos taurės ir įrėmintas diplomas.