Ketvirtajame Kauno maratone be apdovanojimų

2016 m. birželio 12 d. Kauno senamiestyje, Rotušės aikštėje, buvo duotas startas ketvirtajam Kauno maratonui. Į šias varžybas susirinko gausus bėgikų būrys iš visos Lietuvos ir kitų šalių. Varžybose startavo ir septyni sporto klubo Lukas bėgikai. Oras bėgimui buvo palankus: švietė saulutė, protarpiais plaukiojo debesėliai, temperatūra siekė apie 17 laipsnių pavėsyje. Dalyviai varžėsi penkiuose nuotoliuose. Maratono (42,195 km) distancijoje savo jėgas išbandė Aurimas Rimkus. Nuotolį jis įveikė per 2:46:01 val. ir užėmė aštuntąją vietą tarp vyrų. Pusės maratono (21,098 km) nuotolyje startavo keturi mūsiškiai. Linas Šalkauskas šį nuotolį įveikė per 1:14:58 val. ir tenkinosi ketvirtąja vieta tarp vyrų. Artūras Monstavičius šiame nuotolyje sugaišo 1:32:11 val. ir pelnė septyniasdešimt pirmąją vietą tarp vyrų, Nerijus Križinauskas buvo šimtas šešiasdešimt antras (rez. 1:40:36 val.), o jo tėvas, Adolfas, liko keturi šimtai septyniasdešimt devintas (rez. 1:58:44 val.). 10 km distancijoje penktas finišo liniją kirto Arnas Lukošaitis (rez. 35:29 min.). 5 km nuotolyje aštuntas parbėgo Justinas Križinauskas (rez. 16:38 min.). Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Tichės vandeniu 1, 2 arba 3 mėnesiams, taurėmis ir kitokiais prizais. Visiems, sėkmingai įveikusiems nuotolius, buvo įteikti atminimo medaliai su renginio simbolika, maišeliai su košėmis ir javainiais, o, be to, ir nealkoholinio alaus:)