Du Šarūno sidabro medaliai Lietuvos čempionate

2016 m. birželio 17-18 dienomis Palangos stadione vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas ir Lietuvos lengvosios atletikos federacijos sporto klubų taurė. Į varžybas susirinko gausus stipriausių Lietuvos sportininkų būrys. Varžybose startavo tik trys Šiaulių rajono sporto klubo Lukas bėgikai (Tomas Rėzgis nestartavo dėl patirtos traumos po praėjusią savaitę vykusio Baltijos šalių lengvosios atletikos komandinio mačo-čempionato). Pirmą dieną visi mūsiškiai bėgo 1500 m distanciją. Geriausiai sekėsi Šarūnui Mockui, kuris nuotolį įveikė per 3:55.52 min. ir pasidabino sidabro medaliu. Devintas šį nuotolį įveikė Robertas Vališauskas (rez. 4:06.85 min.), o Simonas Steponavičius liko šešioliktas (rez. 4:17.25 min.). Antrą dieną Simonas 800 m įveikė per 1:59. 30 min. ir užėmė tryliktą vietą. 5000 m bėgime Šarūnas, kaip ir praėjusią dieną, finišą pasiekė antras (rez. 15:05.54 min.), o Robertas iškovojo septintąją vietą (rez. 15:56.19 min.). Šį nuotolį tryliktas įveikė buvęs meškuitietis Antanas Žukauskas (rez. 16:50.43 min.). Dalyviai užėmę 1-16 vietas savo komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Šiaulių rajonas surinko 5088 taškus ir tenkinosi ketvirtąją vietą rajonų grupėje (Tomo rezultato būtų pakakę trečiai vietai užimti).