Mikas trečias Lietuvos jaunučių žaidynėse

2018 m. birželio 6-7 dienomis Alytaus stadione vyko Lietuvos jaunučių (gimusių 2003-2005 metais) žaidynių lengvosios atletikos finalinės varžybos. Į jas susirinko gausus dalyvių būrys iš visos Lietuvos. Varžybose startavo ir trys Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai. Pirmą dieną Mikas Montvilas ir Eimantas Zanizdra startavo 1500 m. distancijoje. Geriau sekėsi Mikui, kuris nuotolį įveikė per 4:47.25 min. ir užėmė šeštą vietą, o Eimantas parbėgo septintas (rez. 4:48.54 min.). 400 m bėgime Klaudijus Kačkis finišavo vienuoliktas (rez. 57.97 s). Kartu su dar trimis Šiaulių rajono atstovais Klaudijus bėgo ir estafetę 4×100 m, kur užėmė penktąją vietą, distancijoje sugaišę 52.79 s. Antrą dieną Mikas startavo 3000 m bėgimo nuotolyje, kuriame finišo tiesiojoje susitvarkęs su varžovu iš Šakių iškovojo trečiąją vietą (rez. 10:07.91 min.). Eimantas ir Klaudijus antrą dieną startavo 800 m distancijoje. Geriau sekėsi Eimantui, kuris finišo liniją kirto aštuntas (rez. 2:15.10 min.), o Klaudijus parbėgo penkioliktas (rez. 2:19.69 min.). Mikas ir Eimantas su dar dviem Šiaulių rajono atstovais bėgo ir estafetę 4×200 m. Nuotolyje užtrukę 1:48.17 min. Šiaulių rajono komanda tenkinosi aštuntąja vieta.