Pirma ir antra vietos naktiniame Kaune

2018 m. rugpjūčio 30 d. Kaune vyko „Naktinis Urmo bėgimas 2019”. Startas ir finišas buvo žibintų, šviesų ir lazerių nušviestoje prekybos miestelio Urmas aikštelėje. Oras buvo puikus: temperatūra siekė apie 18 laipsnių šilumos, buvo šilta ir krito didelė drėgmė. Bėgimo distancijos buvo dvi: 4 ir 8 km. Vieno ratuko ilgis 2 km po Urmo teritoriją. Varžybose startavo ir keturiolika Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikų. Dominykas Zanizdra 4 km nuotolyje tarp vyrų finišavo trisdešimt septintas (rez. 18:20 min.). 8 km bėgime absoliučioje įskaitoje tarp moterų antra finišavo Dalia Lukošienė (rez. 34:00 min.), Renata Macijauskienė parbėgo devinta (rez. 37:43 min.), o Neda Dovidaitytė buvo penkiolikta (rez. 39:37 min.). Toje pačioje distancijoje tarp vyrų sau lygių neturėjo Robertas Vališauskas, trasoje sugaišęs 27:48 min. tapo absoliučiu šio bėgimo nugalėtoju, Remigijus Zalumskis tenkinosi ketvirtąja vieta (rez. 28:37 min.), šeštas finišo liniją kirto Tadas Baranauskas (rez. 29:33 min.), Ričardas Kanišauskas finišavo vienuoliktas (rez. 30:57 min.), aštuoniolikta devyniolikta vietomis pasidalino Kostas Dagys ir Mikas Montvilas (rez. 32:07 min.), Deividas Rastokas buvo dvidešimt trečias (rez. 32:20 min.), pirmą kartą tokio ilgio nuotolį įveikęs Brajanas Gutierrez Pažėra liko šimtas trečias (rez. 39:27 min.), Darius Abartas – šimtas septintas (rez. 39:31 min.), o Nedai kompaniją palaikęs Arnas Lukošaitis atbėgo šimtas dvyliktas (rez. 39:37 min.). Visų distancijų dalyviai, pasiekę finišą per kontrolinį laiką, apdovanoti originaliais atminimo medaliais. 4 ir 8 km pirmieji trys vyrai ir moterys apdovanoti rėmėjų prizais. Dalyvavimo varžybose išlaidos padengtos iš Šiaulių rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto veiklos projekto „Judėk – vis tobulėk“ lėšų.