Penki prizininkai Panevėžyje

2022 m. lapkričio 13 d. Panevėžyje, atnaujintoje Senvagėje, vyko „Panevėžio maratono” varžybos. Į jas susirinko nemenkas būrelis bėgimo mėgėjų iš visos Lietuvos bei Latvijos. Buvo penki nuotoliai: 42.195, 21.098, 10 ir 5 km bei 2.8 km. Bėgime startavo ir septyni Šiaulių rajono sporto klubui „Lukas” bėgikai. 2.8 m bėgimą pirma tarp moterų įveikė Renata Macijauskienė (rez. 13:15 min.). 5 km distancijoje tarp moterų trečiąją vietą iškovojo Jurgita Žirkauskaitė (rez. 20:58 min.). Nugalėtoju 10 km nuotolyje tarp vyrų tapo Justinas Križinauskas (rez. 35:23 min.), ketvirtąja vieta tenkinosi Dainius Gorskis (rez. 40:31 min.), devintas parbėgo Darius Abartas (rez. 46:21 min.). 21,1 km distancijoje nugalėtoju tapo Remigijus Zalumskis, trasoje užtrukęs 1:15:43 val. Maratono nuotolyje niekam šansų nepaliko ir pirmas finišavo Ernestas Vedeikis, distanciją įveikęs per 3:05:52 val. Visiems, pasiekusiems finišą per kontrolinį laiką buvo įteikti atminimo medaliai. 1–3 vietas visuose nuotoliuose užėmę vyrai ir moterys apdovanoti rėmėjų prizais bei stiklinėmis taurėmis.