Sidabro ir du bronzos medaliai Lietuvos vaikų čempionate

2022 m. lapkričio 18 dieną Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos vaikų (gimusių 2009 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos Olimpinių vilčių čempionatas rajonų grupėje. Šiose varžybose startavo ir šeši Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bei Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ jaunieji sportininkai, treniruojami Roberto Vališausko ir Arno Lukošaičio. 200 metrų bėgime tarp berniukų penkioliktas parbėgo Andrius Eitutis (rez. 38.44 s). 600 metrų bėgime tarp mergaičių vienuoliktąją vietą užėmė Evelina Bunkytė (rez. 2:11.95 min.), o Aurėja Žalandauskaitė buvo dvidešimt trečia (rez. 2:19.35 min.). Tame pačiame nuotolyje tarp berniukų antrąją vietą iškovojo Vilius Ščerbakovas (rez. 1:47.59 min.). 1000 metrų bėgime tarp mergaičių trečia finišavo Denisė Nakaitė (rez. 3:43.11 min.). Identiškame nuotolyje tarp berniukų Arijus Kulevičius finišo liniją kirto, taipogi, trečias (rez. 3:14.45 min.). Diplomais ir medaliais buvo apdovanoti 1-3 vietų laimėtojai, o 4-6 vietų laimėtojai – diplomais.