Kaupėm patirtį LAF taurės varžybose

2024 m. sausio 27 dieną Vilniaus lengvosios atletikos manieže vyko atviros Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos ir Lietuvos lengvosios atletikos federacijos sporto klubų komandinės varžybos. Šiose varžybose startavo beveik visi pajėgiausi Lietuvos sportininkai. Tarp jų ir keturi Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos sportininkai. Šuolio į tolį rungtyje tarp moterų tokio rango varžybose debiutavo Gabija Sedekerskytė ir Viltė Tamošaitytė. Geriau sekėsi Gabijai kuri nušokusi 4.36 metro užėmė dvidešimtą vietą, o Viltė buvo dvidešimt pirma, nušokusi 4.33 metro. 3000 metrų bėgimo rungtyje vyrų tarpe penktas finišavo Matas Baura, distanciją įveikęs per 8:57.56 min., o Mikas Montvilas atbėgo septintas, nuotolį nubėgęs per 9:03.26 min. Abu jie pagerino savo asmeninius rekordus. Dalyviai užėmę 1-12 vietas savo komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Šiaulių rajonas surinko 2007 taškus, kas leido pelnyti šeštą vietą rajonų grupėje. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis. Po varžybų nuvykome pasigrožėti Vilniaus šviesų festivalio vaizdais ir pasivaikščioti po Vilniaus senamiestį. Anot, vienos iš mūsų sportininkių buvo „biški” įdomu. Tikėkimės, kitą kartą bus įdomiau.

Straipsnelio autorius Matas. Fotografavo ir iš tribūnų mūsiškius palaikė Marina Charaim